Prírodná kozmetika

Prírodná kozmetika šetrná k pokožke aj k životnému prostrediu

Prírodná kozmetika sa vyznačuje čistým rastlinným pôvodom a prísnymi podmienkami pestovania rastlín. To znamená, že prírodná kozmetika využíva silu prírody vo forme účinných látok, ktoré sú pre ľudské telo prirodzené. I preto má mimoriadne intenzívny a prospešný efekt.

Prírodná kozmetika je dôkazom, ako možno správne zúžitkovať vzácne bohatstvo lesov, lúk i polí. Vyrába sa prevažne z prírodných látok, ktoré sú garanciou obrovského množstva antioxidantov, vitamínov, hydratačných a iných prospešných látok pre podporu a prirodzenú stimuláciu vašej pokožky. V našej ponuke nájdete aj eko drogériu, bezlepkové potraviny a ďalšie produkty z oblasti zdravej výživy.

Prírodná kozmetika ako jedinečné bohatstvo prírody

Samozrejme, že prírodná kozmetika je bez pridaných farbív, konzervantov či parfumovaných zložiek. Na pokožku teda nepôsobí až tak agresívne ako väčšina bežných kozmetických prípravkov. Aj preto je prírodná kozmetika v našej ponuke vhodná pre alergikov i ľudí s citlivou pleťou. Jej tajomstvom sú originálne receptúry, zamerané na šetrné získavanie extraktov z jednotlivých častí rastlín, ktoré si uchovávajú vysokú hodnotu a účinnosť biologicky aktívnych a pre organizmus pozitívnych látok.

V našej ponuke je prírodná kozmetika renomovaných značiek (Vivaco, Bione a i.) dostupná vo forme mydiel, telových peelingov, kondicionérov, sprejov, šampónov, krémov, balzamov, sprchových gélov, antiperspirantov a mnohých iných overených produktov. V ponuke máme aj kozmetiku netestovanú na zvieratách.

Radi by ste vyskúšali účinky prírodnej kozmetiky?