Eko drogéria

Prírodná, zdraviu prospešná a ekologicky nezávadná eko drogéria

Starajte sa o domácnosť ekologicky. Riešením je eko drogéria, ktorá dokazuje, že aj bežné aktivity ako umývanie, čistenie či pranie je možné realizovať bez zbytočnej chémie. Kvalitná eko drogéria je efektívnou cestou, ako môžete byť šetrí k prírode a ohľaduplní k jej zdrojom. Eko drogéria zahŕňa kategóriu ekologických prostriedkov a prípravkov, ktoré sú vyrobené najmä z rastlinných zložiek, čiže sú šetrné aj k citlivej pokožke.

Navyše nepredstavujú hrozbu pri prenikaní do spodných vôd. Tak okrem zdravia chránia aj životné prostredne. V našej ponuke nájdete okrem eko drogérie aj prírodnú kozmetiku, vitamíny, bezlepkové potraviny a ďalšie produkty z oblasti zdravej výživy.

Eko drogéria pre efektívne a šetrné upratovanie

Je potrebné zdôrazniť, že eko drogéria je efektívnou náhradou bežne dostupných produktov pre kuchyňu či kúpeľňu. Preto aj vaše pranie, umývanie, čistenie, leštenie a ostatné domáce práce môžu byť realizované ekologicky, s dôrazom na ochranu prírody.

V našej ponuke je eko drogéria zastúpená viacerými užitočnými, praktickými a mimoriadne účinnými produktami, ako napríklad mydlové orechy, gél na riad, čistiaci piesok, bieliaci prášok, zmäkčovač vody, čistič odpadov a toaliet, silica, vločky na pranie, prášok do umývačky riadu, odmasťovač, odstraňovač vodného kameňa, plákadlo prádla nahradzujúce aviváž a i.

Hľadáte ekologickú drogériu?